Infostart.hu
eur:
352.23
usd:
308.22
bux:
139495.62
2026. június 22. hétfő Paulina
A ferencvárosi Gór-Nagy Miklós (b) és a barcelonai Martin Famera a férfi Bajnokok Ligája 11. fordulójában, az A csoportban játszott CNA Barceloneta - FTC-Telekom mérkőzésen Barcelonában 2019. március 27-én. A találkozót a katalán csapat nyerte 8-5-re.
Nyitókép: MTI/EFE/Andreu Dalmau

Gór-Nagy Miklós a Fradi BL-győzelméről: egész évben tudtuk a feladatunkat

Az alázatos és kemény munka, valamint a csapategység volt a titka a Ferencváros Bajnokok-Ligája győzelmének - hangsúlyozta Gór-Nagy Miklós, a Fradi védője, miután a zöld-fehérek Hannoverben megnyerték a legrangosabb európai kupasorozatot.

Óriási dolognak tartja a Bajnokok Ligája-győzelmet Gór-Nagy Miklós világbajnok, friss BL-győztes vízilabdázó, és minden csapattag büszke szerinte a Ferencvárosra.

Mint a pólós az InfoRádióban elmondta, lépésről lépésre haladtak, volt úgy, hogy hullámvölgyben érezték magukat, de a nyolcas döntőben való részvétel nem forgott veszélyben, a Dubrovnik elleni mérkőzésre pedig rendesen fel tudtak készülni fejben.

"Utólag azt mondhatom, minden jól alakult. Hogy mikor hittük el, hogy megnyerhetjük? Szerintem végig bíztunk magunkban. De hát egy ötméterespárbajban csak nüanszok döntenek" - utalt arra, hogy a trófeát csak büntetők után tudták elragadni a görög Olympiakosz elől.

Azzal nem nagyon volt idejük foglalkozni, hogy tisztelik-e őket az ellenfelek, hiszen a Final 8-ben mindenki a mérkőzése után ment aludni a szállodába, majd koncentrálhatott azonnal a következő feladatra.

Varga Zsolt edző első nyilatkozataiban a csapatmunka diadalaként értékelte az év sikereit.

Erre reagálva Gór-Nagy Miklós elmondta: "a sport ilyen, rengeteg ideig készülünk egy-egy pillanatra. A szuperdöntő összesen 6 és fél órányi játékot jelentett, vagy még kevesebb volt, miközben iszonyú sok fáradt este, fáradt délután, feszültségekkel teli edzés volt. De ebben a csapatban, úgy érzem, végig benne volt a nagy eredmény, mert a csapategység példás, a szeretet, az elfogadás és az alázat pedig megvan, mindenki tudja, mi a feladata, az edző rögzítette a feladatokat az év elején, és mindenki tudta a dolgát".

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: Sulyok Tamás július 20-a körül már bizonyosan nem lesz államfő

Magyar Péter: Sulyok Tamás július 20-a körül már bizonyosan nem lesz államfő

A társadalmi egyeztetésre bocsátott újabb Alaptörvény-módosítás, valamint a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalra vonatkozó szabályozás kapcsán állt kamerák elé a miniszterelnök és válaszolt újságírói kérdésekre. Azt mondta az Országgyűlésben elmondott napirend előtti felszólalásában használt cosa nostra hasonlatot minden pontjában meg tudja védeni. A képviselői mandátumidő-szigorítás a következő választásra vonatkozhat. A legfőbb ügyész lemondására számít az aranykonvoj-ügy miatt. Augusztus 20-a előtt lesz új köztársasági elnöke az országnak.

Gálik Zoltán: kérdés, milyen lesz a britek és Európa kapcsolata a kormányfőváltás után

Kormányfőváltás közeleg az Egyesült Királyságban, miután Keir Starmer, a népszerűtlen brit miniszterelnök lemondott pártelnöki pozíciójáról és elindította a jelölési folyamatot utódlására. Gálik Zoltán külpolitikai szakértő elemezte a helyzetet az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×