365.71
73411.75
2024. október 5. szombat Aurél

Kettővel nyert a Roma, de a Liverpool volt igazán boldog

A Liverpool 4-2-re kikapott ugyan az AS Romától a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében, de 7-6-os összesítéssel bejutott a májusa 26-i döntőbe. Ellenfele a Real Madrid lesz.

2018.05.02. 20:51

Az AS Roma összeállítása: Alisson – Florenzi, Fazio, Manolasz, Kolarov – Nainggolan, De Rossi, Pellegrini – Schick, Dzeko, El Shaarawy. A Liverpool: Karius – Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson – Wijnaldum, Henderson, Milner – Salah, Firmino, Mane.

2018.05.02. 20:57

Már vezet a Liverpool, Nainggolan borzasztóan rossz passzából indult az ellenakció, Manéhoz jutott a labda, aki az Anfield Roadon még kihagyta a helyzeteket (egy kivételével), most nem. Roberto Firmino felírhatott magának még egy gólpasszt az idényben. AS Roma–Liverpool 0-1, összesítésben 2-6

2018.05.02. 21:03

Egyenlített az AS Roma. Virgil van Dijk ki akarta bikázni a labdát a saját ötröséről, de tarkón lőtte Milnert, akiről a saját hálójába pattant a labda. Szegény Milner az első mérkőzésen tizenegyest „adott” a Romának, miután kezezését befújta a játékvezető. AS Roma–Liverpool 1-1, összesítésben 3-6

2018.05.02. 21:13

Robertson betört a tizenhatoson belülre, visszalőtt labdáját Mané kapura küldte, Alisson jól helyezkedett, szögletre hárított. A sarokrúgás után Van Dijknak a mezét Fazio szinte lerántotta, a másik liverpooli holland, Wijnaldum ellenben a kapuba csúsztatta a labdát. AS Roma–Liverpool 1-2, összesítésben 3-7

2018.05.02. 21:22

El Shaarawy labdája a kapufáról pattant ki.

2018.05.02. 21:29

Florenzi jó helyzetből lőtt, rosszul.

2018.05.02. 21:54

Dzekót lesen megállította a síp, így nem számított, hogy Karius a tizenhatoson belül elütötte. A visszajátszás szerint téves ítélet volt, mert a bosnyák csatár jó helyről indult.

2018.05.02. 21:57

Gól született az első, kapura menő római lövésből az 52. percben. Edin Dzeko a negyeddöntő és az elődöntő mindkét mérkőzésén szerzett gólt. AS Roma–Liverpool 2-2, összesítésben 4-7

2018.05.02. 22:05

De Rossi kiváló emelését a csereként beálló Cengiz Ünder kapura küldte, Karius a vonalon csípte el a labdát.

2018.05.02. 22:08

Alexander-Arnold ügyetlenkedése után a jobbhátvédról pattant szögletre a labda. Méghozzá a kezéről, ezért büntető járt volna. A második, amelyet nem adtak meg a Romának az este folyamán.

2018.05.02. 22:10

Újabb és újabb római helyzetek, most Dzeko lőtt a kapu mellé.

2018.05.02. 22:13

Firmino lapos lövését lábbal védte honfitársa, Alisson.

2018.05.02. 22:25

Nainggolan átadása hasonló helyzete hasonló szituációt teremtett, mint az Anfielden az első római gólnál, de Dzeko lövését most kivédte karius.

2018.05.02. 22:31

Megvan az olaszok harmadik gólja, Radja Nainggolan lapos löbése a kapufáról a hálóba pattant. AS Roma–Liverpool 3-2, összesítésben 5-7

2018.05.02. 22:38

A 94. percben tizenegyeshez jutott a Roma, Klavan kezezése miatt, Radja Nainggolan belőtte. Ez volt az utolsó lövés a mérkőzésen. AS Roma–Liverpool 4-2, összesítésben 6-7

Lévai Ferenc: páriákká váltak Magyarországon a halgazdaságok

Halastavak természetiérték-fenntartó szerepének támogatása címmel több mint hárommilliárd forintos kerettel nyílt pályázati felhívást írtak ki a haltermelőknek. Lévai Ferenc, a Magyar Akvakultúra és Halászati Szakmaközi Szervezet szóvivője szerint ez a támogatás gyakorlatilag semmire sem elég, az ágazatot magára hagyták.

Aggasztó ütemben öregszik a magyar társadalom, nagy bajokat okozhat ez a betegség

Néhány évtizeden belül a társadalom egyharmada 65 éven felüli lesz, így a családok mellett a szociális és egészségügyi ellátórendszernek is fel kell készülnie arra, hogy nagyobb feladatot jelent majd a demens betegek gondozása – mondta az InfoRádióban Beneda Attila család- és népesedéspolitikáért felelős helyettes államtitkár.
2024.10.07. hétfő, 18:00