Infostart.hu
eur:
352.15
usd:
308.19
bux:
139495.62
2026. június 23. kedd Zoltán

Egymillió forintos büntetést szabott ki MLSZ az FTC-nek

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága szurkolói rendbontások miatt összesen egymillió forintra büntette meg a Ferencvárosi TC-t.

A testület keddi ülésén a német Hertha BSC-vel vívott barátságos mérkőzésen történt rendbontások miatt 500 ezer forint befizetésére kötelezte a fővárosi klubot, melynek további félmilliót a Zalaegerszeg elleni bajnoki találkozón tapasztalt rendzavarásért kell fizetnie.

A barátságos mérkőzésen történtekért további büntetésként az FTC következő két barátságos nemzetközi edzőmeccsét zárt kapuk mögött köteles megrendezni. A bajnoki összecsapással kapcsolatban egy NB I-es hazai találkozó zárt kapuk mögötti lebonyolítását szabta ki a bizottság, igaz, ezt szeptember 30-ig felfüggesztette.

Az MLSZ honlapja szerint az fb a Budapest Honvédot - ugyancsak mint visszaesőt - az MTK elleni bajnoki mérkőzésen történt szurkolói rendzavarások miatt 200.000 forint pénzbüntetéssel sújtotta. Továbbá egy NB I-es találkozóját zárt kapuk mögött kell lejátszania a csapatnak, a döntés végrehajtását ugyanakkor a bizottság szeptember 30-ig szintén felfüggesztette.

A Diósgyőrt a testület 2 300 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezte, amennyiben az egyesület a határozat jogerőre emelkedéséig nem rendezi a Gálhidi György edzővel szemben fennálló tartozását.
.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×