354.35
72750.5
2024. szeptember 17. kedd Zsófia

Kiütéses Honvéd-siker

A Honvéd 5-1-re kiütötte a vendég Fehérvár együttesét a labdarúgó NB I harmadik fordulójában.

A Honvéd gólparádéja előtt néhány percig még a Fehérvár vezetett, miután Bozic értékesítette a megítélt büntetőt. A fővárosi gárda Dobos 11-esből szerzett góljával egyenlített. A szünetig Palásthy és Diego, a második félidő hajrájában pedig Bárányos és Hercegfalvi volt eredményes.

A százszázalékos kispesti együttes sikerével a tabella élére állt, gólkülönbsége 9:1. Az MTK csak akkor veheti vissza a vezetést, ha hétfő este három góllal, de leaglább 4-1-re nyer a vendég Újpest elleni rangadón. A szintén nem túl valószínű 3-0-ás MTK-siker esetén holtverseny lenne az MTK és a Honvéd között.

2024.09.17. kedd, 18:00