365.17
0
2024. július 31. szerda Oszkár

Megszenvedett a sikerért a Barca

A listavezető Barcelona 3-2-re nyert a vendég Deportivo La Coruna ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában.

A katalán gárda már a második percben megszerezte a vezetést a játékmester Ronaldinho góljával, de 25 perc múlva már a Depor vezetett, miután Juanma és Andrade is eredményes volt (1-2).

Sokáig nem hagyta örülni a vendégszurkolókat a Barcelona, Larsson bizonyította újból, hogy tud élni Frank Rijkaard bizalmával (2-2).

A győzelmet - mint annyiszor már - Eto'o gólja hozta meg a katalánoknak, akik sikerükkel továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát.

Nagy napja lehet a magyaroknak – az olimpia szerdai hírei percről percre

Miután úszásra alkalmasnak találták a Szajnát, a triatlonnal kezdődött a magyarok szerdai programja. Ezen felül asztaliteniszben, cselgáncsban, evezésben, kézilabdában sportlövészetben, tornában, úszásban és vívásban és érdekeltek vagyunk.
2024.07.31. szerda, 18:00