Infostart.hu
eur:
351.97
usd:
304.29
bux:
135724.68
2026. június 13. szombat Anett, Antal
Cockpit of futuristic autonomous car.
Nyitókép: metamorworks/Getty Images

Először fordul elő, hogy egy autógyár kártérítést fizet az önvezető módban történt balesetekért

Az ismert kínai autómárka annyira bízik az önvezető rendszerében, hogy még egy ilyen ígéretre is hajlandó.

A kínai BYD autógyártó bejelentette, hogy egy éven keresztül teljes körű kártérítést vállal azokért a balesetekért, amelyek a fejlett vezetéstámogató rendszerének használata közben történnek – írja a CarNewsChina híradása nyomán a hvg.hu. Jelenleg egyetlen másik gyártó sem vállal ilyen garanciát – teszik hozzá.

Az új szabályzat a gyártó God's Eye (Isten szeme) elnevezésű vezetéstámogató rendszerére vonatkozik: ha a funkció be van kapcsolva, és a járművezető a rendszer előírásainak megfelelően használja, a BYD megtéríti az autóban keletkezett, valamint a másoknak okozott anyagi károkat, sőt a személyi sérülésekkel kapcsolatos költségeket is.

A kártérítés összegének nincs felső határa, mi több, a káresemény az autó tulajdonosának biztosítási díját sem növeli meg.

Jelenleg hosszadalmas jogi procedúra hivatott megállapítani, hogy a vezető vagy a technológia hibázott-e. A BYD most lényegében azt üzeni vásárlóinak: bízik annyira a rendszerében, hogy hajlandó pénzügyi felelősséget is vállalni érte.

A BYD szerint a hasonló kezdeményezések nagyban növelik a márkába vetett vásárlói bizalmat. 2025-ben az automatikus parkolási funkciójukra vezettek be teljes körű felelősségvállalást, ami után a rendszer használati aránya 21 százalékról 93 százalékra ugrott.

Eközben a gyártó továbbra is gyorsítja az önvezetési technológiát, és ezúttal egy saját fejlesztésű chipet is bemutatott, amely a jövőben a fejlettebb, akár 3-as és 4-es szintű önvezető funkciók alapját adhatja.

Az a célja, hogy a vezetéstámogató technológiákat ne csak a drága modellekben, hanem a kedvezőbb árú autókban is elérhetővé tegye.

A kártérítési rendszer egyelőre csak és kizárólag Kínában érhető el, Európában egyelőre nem tervezik a bevezetését.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.15. hétfő, 18:00
Virág Andrea a Republikon Intézet stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
Béremeléssel és külföldi toborzással kezelnék a létszámhiányt az ukrán hadseregben - Háborús híreink szombaton

Béremeléssel és külföldi toborzással kezelnék a létszámhiányt az ukrán hadseregben - Háborús híreink szombaton

Zelenszkij béremeléssel és külföldi önkéntesek toborzásának bővítésével kezelné az ukrán hadsereg létszámhiányát. Az alap katonai bér harmadával, 30 ezer hrivnyára nő, a fronton harcoló gyalogosok akár havi 300 ezer hrivnyát is kaphatnak. Közben az EU továbblendítette Ukrajna és Moldova csatlakozási tárgyalásait, míg Oroszország szerint az ukrán dróntámadások gazdasági károkat okoznak, de Moszkva azt állítja, gyorsan helyreállítják azokat. Nagy-Britannia eközben bejelentette, hogy 2027-ig teljesen betiltaná az orosz eredetű dízel és repülőgép-üzemanyag importját.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×