Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente
A Messenger üzenetküldő applikáció 3D-renderelt ikonja.
Nyitókép: Unsplash

Eljött a búcsú napja: csütörtökön már nem érdemes keresni a böngészős Messengert

A Meta, ahogy korábban megígérte, április 15-én éjfélkor kihúzza a dugót a messenger.com oldalnál.

Ahogy arról korábban az Infostart is beszámolt, a Meta, korábbi bejelentéséhez híven április közepén leállítja a népszerű üzenetküldő felülete, a Messenger böngészős verzióját.

Ez az idő most eljött: április 15-én éjfélkor megszűnik a messenger.com oldalon elérhető, önálló platform – írja a 24.hu.

Az oldalra belépve már jó ideje olyan üzenet fogadja a felhasználókat, miszerint április 16-ra virradóra elérhetetlenné válik a Messenger ezen verziója. Ezzel megszűnik a webes felület, amelyen a Facebooktól függetlenül lehetett csevegni az ismerősökkel.

Továbbra is elérhető marad persze az üzenetküldő a facebook.com/messages/ aloldalon, ám itt nem menekülnek a felhasználók a Facebook értesítései elől.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×