Infostart.hu
eur:
352.4
usd:
308.38
bux:
139495.62
2026. június 23. kedd Zoltán
Nyitókép: Facebook

Nagy döntést hozott meg a Foo Fighters

Kilenc hónappal dobosa halála után, úgy tűnik, a banda a visszatérésre készül.

Újévi üzenetében az együttes fennállásának legtragikusabb és legnehezebb évének mondott búcsút. Taylor Hawkins, a Foo Fighters dobosa 2022 március 25-én, váratlanul hunyt el.

"Taylor nélkül sosem lettünk volna azzá a zenekarrá, amivé váltunk – és tudjuk, hogy Taylor nélkül más zenekar leszünk a jövőben" – írta a zenekar a Consequence.net szerint.

"Azt is tudjuk, hogy ti, a rajongók, ugyanannyit jelentettetek Taylornak, mint ő nektek.

És tudjuk, hogy amikor újra találkozunk veletek – és hamarosan találkozunk –, lélekben ott lesz velünk minden este"

– folytatódott a zenekar közleménye.

View this post on Instagram

A post shared by Foo Fighters (@foofighters)

A dobos halála óta kétszer állt színpadra nélküle az együttes: mindkét alkalom emlékkoncert volt szeptemberben, Londonban és Los Angelesben.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×