A 6 és 8 éves gyerekek otthon lettek rosszul, a mentők ellátás után a Heim Pál Gyermekkórházba szállították őket szén-monoxid-mérgezés gyanújával. Állapotuk súlyos, de nem életveszélyes - mondta el Valics Dezső.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten










