2017. szeptember 5. 10:38
Vádat emeltek egy társasházban lövöldöző rendőrtiszt ellen
Emberölés kísérlete miatt vádat emelt a Budapesti Nyomozó Ügyészség egy - akkor még - rendőrtiszt ellen, aki tavaly decemberben egy csepeli társasházban lövöldözött - tájékoztatta a fővárosi főügyész kedden.