Infostart.hu
eur:
352.23
usd:
307.91
bux:
139038.78
2026. június 22. hétfő Paulina
A Miniszterelnöki Kommunikációs Fõosztály által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke (k) beszédet mond a Fidesz-KDNP eredményváró rendezvényén az országgyûlési választást követõen a Bálna Honvédelmi Központban 2026. április 12-én.
Nyitókép: Miniszterelnöki Kommunikációs Fõosztály/Kaiser Ákos

Orbán Viktor megszólalt: ezt teszi most a Fidesz

Hamarosan országos választmányi ülést tart a Fidesz – jelentette be Orbán Viktor közösségi oldalán.

A választáson a Tisza Párt kétharmados többséget szerzett, ők alakíthatnak majd kormányt.

Orbán Viktor miniszterelnök a vereség után először posztolt a közösségi. A videóban a kormányfő arról beszélt, hogy mi a tervük a jövőben, és hogy mire készül a Fidesz.

A kormányfő megköszönte a szavazóiknak a támogatást, ám elmondta azt is, hogy ez csak most csak a vereséghez, a tisztes helytálláshoz volt elég.

Kifejtette, hogy a következő hetekben újjászervezik magukat, elmennek minden választókerületbe, összehívják az önkénteseiket, aktivistáikat, képviselőiket és jelöltjeiket, majd április 28–án országos választmányi ülést tartanak.

„Ma a munka elindult” – tette hozzá a kormányfő.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×