Infostart.hu
eur:
352.21
usd:
308.28
bux:
139495.62
2026. június 22. hétfő Paulina
Nyitókép: Facebook/Orbán Viktor

Orbán Viktor: összeálltunk! – videó

„Hárman még sosem voltunk egyszerre a színpadon” – mondta a kormányfő a március 15-i ünnepi beszédére készülve, két minisztere társaságában a Parlament épületében.

Mint arról az Infostart is beszámolt, vasárnap derült ki, hogy az 1848-49-es forradalom és szabadságharc eseményeire emlékező állami ünnepségen, amely a Békemenet zárása is egyben, nem csak Orbán Viktor mond beszédet, hanem Lázár János építési és közlekedési, valamint Szijjártó Péter külgazdasági- és külügyminiszter is.

Ennek beharangozására egy videó került fel a miniszterelnök Facebook-oldalára, amelyben elmondja, hogy így hárman még sosem álltak színpadra.

„Összeálltunk. Hárman még sosem voltunk egyszerre a színpadon. Kipróbáljuk, hátha bejön” – mondta Orbán Viktor. Azt a politikusok nem tudták eldönteni, kié lesz a legjobb beszéd, ezen viccelődtek egy kicsit.

A kormányfő arra a kérdésre, hogy aki még nem indult el, miért menjen a Kossuth térre, azt válaszolta, hogy ha jó társaságban akar lenni, akkor menjen. „Ma Budapesten ennél jobb társaságot senkinek sem tudunk ajánlani” – fogalmazott.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×