A Kecskemét határában óriásberuházást tervező cég prés- és karosszériaüzem, különböző kiszolgáló létesítmények, valamint az ipari terület belső útjaira kért építési engedélyt a Dél-alföldi Regionális Államigazgatási Hivataltól. A lap úgy tudja, hogy a Kecskeméten gyártandó típus jelenleg Németországban készül, elsősorban ottani beszállítók közreműködésével, a hazai cégek várhatóan csak a második modell gyártásában vehetnek majd részt. Erre legkorábban 2013-2014 körül lesz lehetőség.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív






