Szombaton este azért zuhant le a gödi nő, mert a siklóernyő a levegőben összeakadt, így irányíthatatlanná vált - mondta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője.
Magony Andrea főhadnagy hozzátette: a sérült nőt a mentők a kecskeméti kórházba szállították.
Lehalt az internet sok helyen: átvágták Magyarország egyik fontos optikai kábelét







