Infostart.hu
eur:
352.63
usd:
308.33
bux:
139341
2026. június 22. hétfő Paulina

Összeverekedett élettársával, majd kiugrott az ötödikről egy férfi Kecskeméten

A helyszínen életét vesztette egy kecskeméti férfi, aki kiugrott az ötödik emeletről, mert azt hitte, hogy egy családi perpatvar közben megölte élettársát - közölte az MTI-vel a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap délelőtt.

Nyikos Tamás tájékoztatása szerint a férfi, mielőtt kiugrott az ablakon, telefonált a városi ügyeletre mondván: összeveszett, majd összeverekedett élettársával. Kérte az ügyeletest, hogy küldjenek azonnal mentőt, mert lehet, hogy a nő meghalt. Legalább az asszonyt mentsék meg, őt már úgysem lehet - tette hozzá könyörögve a telefonáló.

A rendőrök és a mentőszolgálat munkatársai egyszerre érkeztek az Aradi vértanúk téri társasházhoz, ahol a lakásba bejutva a nőt életben találták. Õt a mentősök kisebb-nagyobb sérülésekkel kórházba szállították. A férfin azonban már nem tudtak segíteni, ő ugyanis kiugrott az ötödik emeleti lakás ablakán és a helyszínen életét vesztette - mondta a szóvivő.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×