Infostart.hu
eur:
352.63
usd:
308.33
bux:
139341
2026. június 22. hétfő Paulina

Öt kábítószerező fiatalt vittek kórházba Dunaújvárosban

Dunaújvárosban öt fiatalt vittek kórházba a mentők, miután az elmúlt éjjel rosszul lettek az áltluk fogyasztott kábítószertől - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

R. Szabó Ágnes tájékoztatása szerint a fiatalok az egyik dunaújvárosi diszkóban lettek rosszul. Hozzátette, hogy azt egyelőre vizsgálják, hogy milyen kábítószert fogyasztottak és ahhoz hol jutottak hozzá.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×