2009. augusztus 17. 18:38
Andó: nem végkielégítést, hanem elmaradt munkabért kell Kőbányán kifizetni
Nem végkielégítést, hanem elmaradt munkabért kell kifizetnie a X. kerületi önkormányzatnak a Kőbánya Gergely Kft. számára - közölte Andó Sándor, az MSZP kőbányai szervezetének választmányi elnöke.