2009. október 2. 10:50
Venni kell az OTP-t!
Alulteljesítőről felülteljesítőre változtatta tegnapi dátumú elemzésében az OTP-részvényekre vonatkozó ajánlását a Cheuvreux, amely 6.500 forintos célárfolyamot fogalmazott meg a papírokra. 5.800 forintról 6.400 forintra emelte ma reggeli elemzésében az OTP-részvényekre adott célárfolyamát a Nomura is. Az elemzők szerint így továbbra is vásárolni érdemes a papírokat.