Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente
Nyitókép: Pixabay

Ismét támadnak az egyszer már betiltott vegyszerek

Az ENSZ montreali jegyzőkönyve szerint 2010-re ki kellett volna vezetni az összes olyan vegyi anyagot a gyártásból, amely miatt ózonlyuk keletkezhet.

Egy, a Nature Geoscience folyóiratban közzétett kutatási eredmény szerint még mindig riasztó ütemben halmozódnak fel a légkörben azok a kémiai anyagok, amelyek használatát épp azért tiltották be, mert lyukat ütöttek az ózonrétegen. Ezeket korábban széles körben használták a légkondicionálók és a hűtőszekrények gyártásánál, ám 2010 óta tilos a használatuk.

A Swiss Federal Laboratories for Materials Science and Technology kutatóintézet tudósai meglepve tapasztalták, hogy a vegyi anyagok bizonyos típusainak koncentrációja 2010 óta megemelkedett, 2020-ban pedig rekordot döntött. A kutatás szerint a jelenségért az ezeket kiváltó alternatív anyagok lehetnek a felelősek, ugyanakkor a szakemberek nem tudják, honnan kerülhetnek az anyagok a légkörbe – idézi a The Verge technológiai hírportál a hvg.hu.

Stefan Reimann, az intézet kutatója szerint az ózonréteg az elmúlt néhány évtizedben szerencsére regenerálódott, de ha ezek az anyagok tovább szivárognak a légkörbe, az ismét ronthat majd a helyzeten.

Reimann társaival öt különböző halogénezetett szénhidrogén-származék (CFC) kibocsátásának növekedését észlelték, noha ezeket alkalmazását az ENSZ montreali jegyzőkönyve szerint 2010-re fokozatosan ki kellett volna vonni a gyártásból világszerte. A kutatók korábbi becslése szerint az anyagok kivonásának köszönhetően 2066-ra állhat majd helyre az ózonréteg.

A kutatás azt sugallja, hogy a montreáli jegyzőkönyvben lehet egy olyan kiskapu, ami lehetővé teszi a gyártók számára, hogy tovább használják a CFC-ket a gyártás más folyamatai során. Vagyis ezek felhasználhatók alapanyagként, vagy más vegyi anyag előállításához.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
Eltűnt a kínálatból a flottás kedvenc: át tudja venni a Kia K4 a Ceed helyét?

Eltűnt a kínálatból a flottás kedvenc: át tudja venni a Kia K4 a Ceed helyét?

Amikor kiderült, hogy a Kia globális stratégiája kivezeti a Ceed-et a kínálatból, a hazai importőrnél valószínűleg nem bontottak pezsgőt. A kombi Ceed évekig az a típus volt, amit gondolkodás nélkül fel lehetett írni az Skoda Octavia – Toyota Corolla mellé a céges autós shortlistre. Aztán jött a hír: dízel nincs, Ceed nincs, a flottapiac viszont továbbra is várja az alsóközépkategóriás kombikat. A pánikgomb azonban végül a fiókban maradhatott, mert megérkezett a K4 kombi – nagyobb, modernebb, látványosabb, és hamarosan full hibridként is beszállhat a cégautós versenybe. Kipróbáltuk, tényleg képes-e betölteni a Ceed után maradt űrt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×