Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.68
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál
Tyrick Mitchell (b) és Adam Wharton (j), a Crystal Palace játékosai közrefogják Bernardo Silvát, a Manchester City játékosát az angol labdarúgókupa, az FA Kupa döntõjében játszott Crystal Palace-Manchester City mérkõzésen Londonban 2025. május 17-én.
Nyitókép: Tolga Akmen

Vége szakad „egy jó történetnek” a Premier League-ben

Az idény végén távozik a klubtól Bernardo Silva, a Manchester City csapatkapitánya – erősítette meg Pep Lijnders, az angol labdarúgócsapat másodedzője.

A 31 éves portugál középpályás, aki hatszor nyerte meg a Premier League-et és egyszer a Bajnokok Ligájában is végső győzelmet ünnepelhetett az együttesnél töltött kilenc éve alatt, szabadon igazolhatóvá válik, mert lejár a szerződése.

„Minden jó történetnek vége szakad egyszer” – mondta Lijnders a Liverpool felett aratott FA Kupa-negyeddöntős siker után.„Remélem, élvezni fogja az utolsó itt töltött hónapjait és szépen búcsúzik majd. Minden figyelmet és elismerést megérdemel.”

Pep Guardiola vezetőedző, aki eltiltása miatt nem lehetett ott a kispadon a kupamérkőzésen, korábban úgy fogalmazott, hogy Silva „pótolhatatlan”.

A futballista 2017-ben az AS Monacótól szerződött a Cityhez, amelyben azóta 450-szer lépett pályára. Guardiola irányítása alatt a csapat kulcsfigurája volt.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×