Infostart.hu
eur:
352.18
usd:
308.24
bux:
139495.62
2026. június 22. hétfő Paulina
Ferencvárosi szurkolók a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában játszott Ferencvárosi TC és az olasz Juventus mérkőzésen a Puskás Arénában 2020. november 4-én.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Már küldheti is vissza büntetésként BL-jussának egy részét a Ferencváros

Számos szurkoló fittyet hányt a járványügyi előírásokra a Kijev és a Juve ellen. Az ukránok még rosszabbul jártak.

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) megbüntette a Ferencvárost, mert szurkolóinak egy része nem tartotta be a koronavírus-járvány miatti óvintézkedéseket.

Az FTC-nek ötezer eurót (1,7 millió forint) kell fizetnie a fegyelmi testület pénteki döntése szerint. Az UEFA versenyrendszeréhez tartozó mérkőzéseken kötelező a távolságtartás, az arcmaszk viselése és az ülésrend betartása.

A magyar bajnoki címvédő eddig két meccsen szerepelt hazai környezetben a G csoportban: október 28-án 2-2-es döntetlent játszott a Dinamo Kijevvel a Groupama Arénában, november 4-én pedig 4-1-re kikapott a Juventustól a Puskás Arénában. Utóbbi helyszínen, ám zárt kapuk mögött rendezik december 2-án az FC Barcelona elleni mérkőzést is.

A Ferencváros egyik csoportellenfelét, a Dinamo Kijevet 19 ezer euróra bírságolta az UEFA.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×