393.13
363.63
72351.87
A görög Sztefanosz Cicipasz az osztrák Dominic Thiem ellen játszik a pekingi tenisztorna döntőjében 2019. október 6-án. Thiem 3:6, 6:4, 6:1 arányban győzött.
Nyitókép: MTI/EPA/Hou Hvi Jung

Roland Garros - Kiesett a US Open-győztes osztrák Dominic Thiem

A harmadik helyen kiemelt 27 éves játékos a 12.-ként rangsorolt argentin Diego Schwartzmannal csapott össze kedden a legjobb nyolc között, és maratoni, 5 óra 8 perces csatában maradt alul.

A rendkívül színvonalas, izgalmas mérkőzés öt játszmája közül három is rövidítésben dőlt el, a döntő szettet pedig már a 28 esztendős dél-amerikai bírta jobban. Schwartzman pályafutása első Grand Slam-elődöntőjére készülhet, az ellenfele az olasz Jannik Sinner vagy a 12-szeres párizsi bajnok Rafael Nadal lesz. Érdekesség, hogy szeptemberben, a Roland Garrost megelőző római tornán az argentin - karrierje során először - legyőzte a spanyol salakkirályt.

Lapértesülés: a Schadl-ügy egyik tanúja vesztette életét az Árpád hídi tragédiában

B. Ervin a Suzukiban ült, hírek szerint az élettársával, mindketten azonnal meghaltak. A férfit korábban Schadl György biztatta arra, hogy pályázzon végrehajtónak.
2024.07.05. péntek, 18:00