Infostart.hu
eur:
352.18
usd:
307.89
bux:
139032.34
2026. június 22. hétfő Paulina
Intenzív osztályra került Mészöly Kálmán

Intenzív osztályra került Mészöly Kálmán

Az agyvérzés gyanúját kizárták az orvosok, de az intenzív osztályon kezelik Mészöly Kálmánt.

A János kórház intenzív osztályán kezelik a korábbi válogatott focista és szövetségi kapitány Mészöly Kálmánt. A januárban MLSZ-életműdíjjal jutalmazott szakembert még vasárnap kellett mentőt hívni, miután rosszul lett budapesti otthonában.

"Egy bakteriális tüdőgyulladás okozta a problémát, ami nagyon felvitte a lázát. Ennek az volt tünete, hogy a kommunikáció is nehezen ment neki+ – mondta a Borsnak Mészöly idősebb fia, Kálmán. A városmajori szívklinikán kivizsgálták, és kizárták az agyvérzés lehetőségét, ezért visszavitték a János kórházba, ahol továbbra is az intenzíven tartják megfigyelés alatt.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×