Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 27. szombat László

Kikapott a Győr Valceában

A Győr 26-22-re kikapott a továbbra is százszázalékos román Oltchim Valcea vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája 3. fordulójában, így a csoportküzdelmek "félidejében" a harmadik helyen áll.

Gyenge támadójátékkal indított a Győr, Pálinger hiába védett többször bravúrral, 6-2 lett az állás. Lassan magához tért az ETO, ám erre a hazaiak újítottak, és megint előnyben voltak. Amorim és Vérten vezérletével a magyar bajnok ismét talpra állt, és fergeteges rohamokkal 12-10-ra ellépett. A szünet előtt két eladott labda révén döntetlenre hozta az első félidőt a Valcea.

A fordulás után visszavette a vezetést a házigazda, de elszakadni nem tudott, míg a Győr többször egyenlített, ám nem volt képes megint fordítani. A végjáték mégsem volt izgalmas, mert a román bajnok minden helyzetét gólra váltotta.

A Győr szombaton a spanyol Itxako otthonában lép pályára, ahol fontos lenne pontot szereznie a továbbjutás érdekében.

Oltchim Valcea (román)-Győri Audi ETO KC 26-22 (13-13)
Zvenyigorod (orosz)-Itxako (spanyol) 25-25 (12-11)
Az állás: 1. Valcea 6 pont, 2. Zvenyigorod 3, 3. GYÕR 2, 4. Itxako 1

A csoport első két helyezettje a nyolc közé jut, míg a harmadik átkerült a KEK nyolcaddöntőjébe.

Címlapról ajánljuk
Lefelé húzza a világot a geopolitikai bizonytalanság – de mi a helyzet Magyarországgal?

Lefelé húzza a világot a geopolitikai bizonytalanság – de mi a helyzet Magyarországgal?

2026-ban csökkenő, 2027-ben stagnáló globális növekedés várható a világgazdaságban az OECD előrejelezése szerint A Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet friss prognózisáról Szigethy-Ambrus Nikolettát, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzőjét kérdezte az InfoRádió.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×