354.64
72789.23
2024. szeptember 2. hétfő Dorina, Rebeka

Az elődöntőben esett ki Hingis

Kiesett a négy között Martina Hingis az ausztráliai Gold Coast-i tenisztornán, miután 1:6, 7:6, 6:2-re kikapott a negyedik helyen kiemelt olasz Flavia Pennettától.

A mérkőzésen a három éves szünet után visszatért svájci klasszis kisebb csípősérülést szenvedett.

Ha sérülése nem hátráltatja Hingist, akkor elindulhat a január 16-án kezdődő melbourne-i ausztrál nyílt bajnokságon, amelyen korábban háromszor diadalmaskodott, és most a szervezők szabadkártyájával vehet részt.

Újrarajzolhatják Németország politikai térképét

Általános az a vélekedés, hogy Németország, sőt Európa jövőjét jelentős mértékben befolyásolhatják a vasárnapi keletnémet tartományi parlamenti választások eredményei. Nehéz kormányalakítás várható, az AfD türingiai győzelme ellenére is politikai karanténban maradhat.
2024.09.03. kedd, 18:00