Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente

Norvégiában őrizetbe vettek két embert az Obama-látogatás előtt

A norvég rendőrség őrizetbe vett Oslóban két, a fegyvertartási törvények megsértésével gyanúsított férfit kedden, két nappal Barack Obama látogatása előtt.

A Nobel-békedíj átvételére érkező amerikai elnök csütörtöki látogatása miatt a norvég fővárosban fokozott biztonsági intézkedéseket vezettek be.

Az őrizetbe vételről kiadott rendőrségi közlemény nem árul el semmit a gyanúsítottak személyéről, sem arról, hogy mit követtek el. Mindazonáltal leszögezi, hogy a belbiztonsági szolgálat nem tud semmilyen, a Nobel-békedíj átadása és a kapcsolódó események ellen irányuló konkrét fenyegetésről.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×