Petrit Karabina védelmi miniszter-helyettese azt mondta: az aknák nagy részét a szerb hadsereg és fegyvercsempészek telepítették a balkáni ország területére. Hozzátette: az elmúlt 10 évben 34 ember halt meg az aknáktól Albániában.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív






