Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente
Olajvezetékek olalfinomító // Oil and gas industrial and pipeline, Oil refinery plant for industry,Refinery factory and pipeline steel ,Natural gas combined cycle power plant and Turbine generator.
Nyitókép: Vithun Khamsong/Getty Images

Épp jókor indulhat újra a kőolaj a Barátság vezetéken, de nem ez a kulcs az elemző szerint

Történelmi mélypontra zuhant Magyarország stratégiai üzemanyag- és kőolajkészlete márciusban a Magyar Szénhidrogén Készletező Szövetség (MSZKSZ) adatai szerint. Időközben az ukrán elnök bejelentette, hogy két héten belül újraindul az olajszállítás a Barátság kőolajvezetéken. Az Erste csoport regionális olaj- és gázipari elemzője az InfoRádióban azt mondta: ha meg is indul a szállítás a Barátság vezetéken, még több hetet vesz igénybe az érkező olaj finomítói feldolgozása.

Idén márciusban döntött arról a kormány, hogy a stratégiai üzemanyagkészletekhez is hozzányúlhatnak az MSZKSZ tagjai, tehát azok az üzemanyag-nagykereskedő cégek, amelyek tagként jelen vannak. Ráadásul a szabályozás szerint egy adott áron vásárolhatják meg ezt a készletet a szereplők; lényegében az elmúlt egy hónapban másfél-két havi normál keresletnek megfelelő készletet vásároltak fel ezek a nagykereskedők, ami azt jelenti, hogy a stratégiai készlet nagyon alacsony lett – vélekedett az InfoRádió megkeresésére Pletser Tamás, az Erste csoport regionális olaj- és gázipari elemzője.

„A helyzet okozhat valóban egyfajta nyomást a magyar piacra, és valószínűsítem azt, hogy a védett árat valamilyen formában veszélyeztetheti ez az ügy. Nehéz megmondani, hogy pontosan meddig tart ez a készlet, és azt sem tudni, ezek a készletek teljes mértékben piacra kerültek-e vagy sem. El tudom azt is képzelni, hogy a nagykereskedők, illetve egyes nagyobb fogyasztók a kialakult kínálati sokk miatt elkezdtek felhalmozni, tehát próbálják a saját helyzetüket, pozíciójukat javítani” – ecsetelte Pletser Tamás.

Hogy mennyire jelenthetett könnyebbséget Volodimir Zelenszkij ukrán elnök bejelentése arról, hogy április végére befejeződnek a Barátság kőolajvezeték körüli javítási munkák, kedvező hírnek nevezte az ellátás szempontjából, „de alapjaiban nem változtatja meg a helyzetet”, mivel a legnagyobb probléma az, hogy a védett ár a piaci ár alatt van, emiatt nem érkezik az országba elegendő mennyiségű finomított termék, ezért a szereplők a tartalékaikhoz nyúlnak. De tény: a Mol finomítói kapacitáskihasználtságát javítani fogja, hogy több orosz olaj jön.

Pletser Tamás még arra is emlékeztetett, hogy a Mol tavaly októberben egy tűzesemény következtében kénytelen volt az egyik legnagyobb termelő egységét leállítani Százhalombattán, októberig nem is indulhat újra, emiatt

eleve kétharmados kapacitáskihasználtsággal termel a Mol,

amely ráadásul hetek óta csak tengeren keresztül kap olajat, tehát jóval kevesebbet, mint ha az csövön jönne.

A helyzet teljes rendezéséhez viszont a védett ár kivezetésére lenne szükség a szakértő szerint.

Adódik a kérdés, hogy ha az „olcsó orosz olaj” újra jön, miért nem lehet legalább arra szorítani a védett ár intézményét. Erre reagálva tisztázta:

idő közben az orosz olajtermékekre is akkora lett a kereslet, hogy már nincs szó versenyképes árról az orosz olaj esetében,

a Brentéhez hasonló áron forog az uráli típusú nyers kőolaj.

„Nyilván a Mol kisebb logisztikai költségekkel szembesül, de ez nem egy akkora különbség, ami lehetővé teszi a védett ár megtartását. Egyébként abból az olajból, ami két hét múlva jön, durván 3-4 hét múlva lesz csak termék, tehát a következő egy hónapot még nem is befolyásolja egy pozitív változás” – hangsúlyozta Pletser Tamás.

Hogy meddig tartható fenn így a védett ár, arról azt mondta, erre a kérdésre nem lehet válaszolni, mert a kereslet is dinamikusan változhat, de minél tovább velünk lesz, „annál inkább hiányjelenségek csaphatnak fel a piacon”.

A cikk alapjául szolgáló hanganyagot Sipos Ildikó készítette.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
Új területen indult meg a versenyfutás a nagyhatalmak között: recseg-ropog az Egyesült Államok pozíciója

Új területen indult meg a versenyfutás a nagyhatalmak között: recseg-ropog az Egyesült Államok pozíciója

A globális űrgazdaság 2024-ben elérte a 613 milliárd dollárt, és 2035-re akár 1800 milliárd dollárra nőhet, ám a szektor növekedését egyre inkább a földi infrastruktúra hiányosságai fenyegetik. Az új fejlesztésű rakéták által lehetővé tett felbocsátások számának rohamos emelkedésével párhuzamosan a jóval lassabb tempóra épített űrkikötők válhatnak az iparág szűk keresztmetszetévé. A Kennedy Űrközpont belső NASA-jelentése szerint az 1960-as évekből származó infrastruktúra nem képes lépést tartani a kereskedelmi igényekkel, a SpaceX és a Blue Origin pedig egyenként is évi 120 indítást tervez Floridából. Az űrverseny új frontvonala így már nem csupán a rakétagyártás, hanem az is, hogy az Egyesült Államok, Kína és Európa mely szereplői tudnak a jövő szupernehéz, újrahasználható rakétáihoz megfelelő földi kapacitást kiépíteni. Cikkünkben végigvesszük, milyen problémákkal küzd az Egyesült Államok az űrszektor egyik kulcsfontosságú területén, és a legnagyobb űrhatalom kihívói hol tartanak ezen a téren.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×