Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.41
bux:
139975.07
2026. június 26. péntek János, Pál

Császármetszés után sebésztű maradt egy szlovák nő hasában

Tizenöt éve szenved egy szlovák nő a császármetszése során hasában felejtett sebésztű miatt.

Az 57 éves nő 1994 óta panaszkodik hasi fájdalmakra, az eredménytelen vizsgálatok után végül egy röntgenfelvétel mutatta ki az elfeledett műtéti eszközt.

A nő megpróbáltatásai azonban nem értek még véget, ugyanis a fájdalmai ellenére nem javasolják a tű eltávolítását. Az orvosok szerint ugyanis olyan közel került az egyik létfontosságú véredényhez, hogy káros következmények nélkül szinte lehetetlennek tartják az újabb beavatkozást.

Az illetékes egészségügyi hivatal nyomozást indított a műhiba felelőseinek kiderítésére. Egyelőre annyi ismeretes, hogy a császármetszést tizenöt évvel ezelőtt a nyitrai kórházban végezték.

Címlapról ajánljuk

Ürge-Vorsatz Diána: Közép-Magyarország még Európán belül is gyorsan melegszik

A klímakutató szerint hazánk középső része akár hétszer gyorsabban melegedhet a klímaváltozás miatt, mint egyes északabbi régiók. Ezt pedig hamarosan a saját bőrünkön és pénztárcánkon is megtapasztalhatjuk.
inforadio
ARÉNA
2026.06.26. péntek, 18:00
Gaál Áron
a HungaroMet Zrt. időjárás-előrejelző osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×