Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 27. szombat László
Különböző gyógyszerek egy orvosi vizsgálóasztalon.  MTVA/Bizományosi: Faludi Imre  *************************** Kedves Felhasználó!
Nyitókép: Faludi Imre

Rengeteg pénz hiányzik a gyógyszerkasszából a gyártók szerint - sok haláleset elkerülhető lenne

Az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete hárompontos javaslatcsomagot fogalmazott meg az új kormánynak, amellyel a magyarországi gyógyszeripart és az egészségügyei ellátást fejleszteni lehetne. A részletekről Holchacker Péter, az egyesület igazgatója beszélt.

Holchacker Péter kifejtette: a nettó gyógyszerár-támogatási kiadások csökkentek Magyarországon. A szlovák gyógyszerköltés a GDP 1,6 százalékát, a cseh 1,25 százalékát teszi ki, a magyar támogatások a GDP 1,1 százaléka alatt maradnak - mondta.

"Az elmúlt 10 évben reálértéken csökkent a gyógyszerár-támogatás, de ezt a lehetőségek szerint a V4-országok átlagárára szeretnénk felemelni" - mondta, hozzátéve, hogy Magyarország a makrogazdasági eredményei alapján alkalmas arra, hogy az évek óta halogatott visszapótlást megtegye.

Erre szükség is van - tette hozzá -, hiszen az elmúlt időszak finanszírozási hiányosságai miatt előfordult, hogy

a környező országok betegei hamarabb, vagy nagyobb mértékben jutottak hozzá új, innovatív terápiákhoz, gyógyszeres kezelésekhez, amelyeknek Magyarországon is elérhetőnek kellene lenniük.

Innovatív gyógyszeripar

Holchacker Péter szerint csak az innovatív gyógyszeripar évente 100 milliárdos nagyságrendben járul hozzá a nemzetgazdasági érték teremtéséhez a klinikai vizsgálatokon keresztül, ezt az arányt célszerű lenne tovább bővíteni. "Ahhoz, hogy ebben a kérdésben tovább tudjunk lépni nagyon komoly, összehangolt kormányzati és iparági lépésekre van szükség, annak érdekében, hogy Magyarország jelenleg jó pozícióját a klinikai vizsgálatok terén fenn tudjuk tartani, vagy még tovább tudjuk bővíteni" - emelte ki az egyesület igazgatója.

Halandóság kitolása, jó életminőség - gyógyszertámogatás

Átfogó elemzések azt mutatják, hogy évente több tíz ezer ember hal meg olyan betegségekben, amelyek elkerülhetők lennének - mondta az igazgató.

"A modern, innovatív terápiák az elmúlt években számos olyan újítást hoztak az ellátások körébe, amelynek következtében korábban nem gyógyítható betegségek váltak gyógyíthatóvá"

- mondta. Ahhoz, hogy ezek a terápiák a magyar betegek számára is elérhetővé váljanak, a jelenlegi, nem túl transzparens, nehézkes, bonyolult gyógyszer-befogadási folyamatot és rendszert kellene fejleszteni. Ezért fogalmazta meg az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete hárompontos javaslatát, miszerint: a befogadási rendszert gyorsabbá és átláthatóvá kell tenni, és meg kell teremteni minden olyan finanszírozási alapot, amely ennek kiszámíthatóságát segíti.

"Ha a visegrádi szintre emelt gyógyszerkasszát innentől kezdve minden évben a GDP-bővülés arányában tudnánk bővíteni, akkor az már egy hosszú távra tervezhető fejlesztési alapot jelentene" - summázott Holchacker Péter.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Egészségügyi miniszter: aki most szabadtéri rendezvényre megy, jól gondolja meg, mit csinál

Egészségügyi miniszter: aki most szabadtéri rendezvényre megy, jól gondolja meg, mit csinál

Hegedűs Zsolt szerint a hőség nem egyszerű kellemetlenség, hanem komoly egészségi kockázatot jelent és különösen veszélyeztetettek az idősek, a várandósok, a kisgyermekek, a krónikus betegek, a szív- és érrendszeri betegségben érintettek, valamint azok, akik rosszul viselik a nagy meleget.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
Egy város, 24 érdek: így bénítja meg Budapestet a kétszintű önkormányzatiság

Egy város, 24 érdek: így bénítja meg Budapestet a kétszintű önkormányzatiság

Ha ma Budapesten tönkremegy egy pad vagy kátyús lesz egy út, a városlakó gyakran nem tudja, kihez kell fordulnia. A probléma ott kezdődik, hogy ezt sok esetben még maguk az üzemeltetők sem tudják egyértelműen megmondani. A fővárosban ugyanis kétszintű önkormányzati rendszer működik, amelyben a fővárosi és kerületi feladatok határai sok esetben elmosódnak. Fenntartói szürke zónák, torz felelősségi viszonyok és átfedő hatáskörök nehezítik az üzemeltetést, az átfogó fejlesztéseket pedig a széttagolt döntéshozatali rendszer lassítja. A végeredmény egy olyan intézményi struktúra, amely sokszor még a szereplők számára sem egyértelmű, és egyre nehezebben teszi kormányozhatóvá Budapestet. A Budapest előtt álló rendszerszintű intézményi, gazdasági, infrastrukturális és ingatlanfejlesztési kihívásokat, valamint a lehetséges kitörési pontokat bemutató cikksorozatom ezen cikkében a főváros és a kerületek viszonyát, vagyis a kétszintű önkormányzatiság máig rendezetlen szerkezetét vizsgálom meg.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×