Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente

Rendészeti központ létrehozását kezdeményezi a miskolci MSZP

Miskolcon önkormányzati rendészeti központ létrehozását kezdeményezi az MSZP helyi frakciója - közölte a miskolci önkormányzat szocialista frakcióvezetője. Simon Gábor országgyűlési képviselő elmondta: az intézmény - amely az első ilyen lenne az országban - önálló szervezeti egységként, a polgármesteri hivatal alárendeltségében működne, napi 24 órában.

A rendészeti központ kialakkításához szükséges mintegy 200 millió forint nagy részét uniós forrásból teremtené elő az önkormányzat.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×