A miniszterelnök szerint a monetáris csatlakozás előszobáját jelentő ERM-2 árfolyamrendszerhez való csatlakozásról csak akkor lehet tárgyalásokat kezdeni, amikor tartóssá válik a piaci stabilitás, és már láthatóak a gazdasági fellendülés jelei.
Bajnai Gordon közölte: a kormány nem folytatott hivatalos megbeszéléseket a kérdésről a jegybankkal és Brüsszellel, és egyelőre túl korai volna megjósolni, hogy mikor kezdődhetnek tárgyalások az árfolyamrendszerhez való csatlakozásról.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







