Az igazgató még a tanév végén történt diáksztrájkok, tanári függelemsértések és egy diák iskolán kívüli öngyilkossága miatt a tantestület 22 tagja ellen kezdeményezett fegyelmi vizsgálatot az önkormányzat döntése alapján.
Nagy veszély országszerte – figyelmeztetik az autósokat







