2009. július 22. 05:53
Németh Zsolt: Romániában már nem ördögtől való a székely autonómia kérdése
A román kormány továbbra is ellenzi a székelyek területi autonómiáját, a szlovák hatalommal ellentétben azonban a Basescu-kabinet nem hallgatja el ezt a témát, sőt javaslatai vannak a kompromisszumra - mondta az InfoRádióban az Országgyűlés Külügyi és Határon túli magyarok Bizottságának fideszes elnöke.