2009. október 22. 06:41
Katonai járműre lőttek Pakisztánban
Ismeretlen fegyveresek egy katonai járműre lőttek csütörtökön kora reggel Iszlámábádban; a támadásban két katona meghalt - jelentette a pakisztáni közszolgálati televízió.