Infostart.hu
eur:
352.73
usd:
308.51
bux:
139369.95
2026. június 22. hétfő Paulina

Megbüntették Beckhamet a vita miatt

Ezer dollárra megbüntette David Beckhamet, a Los Angeles Galaxy angol labdarúgóját a tengerentúli profi liga (MLS).

A válogatott játékosnak azért kell fizetnie, mert éles szóváltásba keveredett csapata egyik szurkolójával a Milan elleni, múlt vasárnap lejátszott barátságos mérkőzésen.

Beckhamet a Galaxy szurkolók egy része kifütyülte a meccsen, majd a szünet előtt egy drukker a pályára ugrott, s a középpályás hevesen gesztikulálva veszekedett vele.

Az MLS azzal indokolta a döntést, számára nagyon fontos, hogy a szurkolók jó kapcsolatot ápoljanak a játékosokkal.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×