2024. szeptember 28. szombat Vencel

Címke: tótka sándor (28 cikk)

Tótka Sándor: felemelő érzés volt a barátommal együtt állni az olimpiai dobogón
2024. augusztus 14. 09:31
Az előző ötkarikás játékokon egyesben aranyérmes kajakos azt mondta az InfoRádióban, hogy az erős hátszél miatt az utolsó pillanatokban úgy döntöttek Nádas Bencével, hogy változtatnak a begyakorolt taktikán, de a szívük és a tomboló közönség behozta őket a második helyre a párizsi olimpián. Tótka Sándor arról is beszélt, miért nem sikerült jó pályát mennie a férfi kajaknégyesnek a döntőben.
Szabó Gabriella: Tami legyőzte a mumusát, Danuért meg megszakad a szívem
2021. augusztus 5. 14:05
Megszületett az ötödik magyar aranyérem a tokiói olimpián, miután Tótka Sándor szenzációs versenyzéssel első lett a kajak egyesek 200 méteres versenyében. A női kajak egyesek 500 méteres távján Csipes Tamara ezüstérmet szerzett, míg az ötszörös ötkarikás bajnok Kozák Danuta negyedik lett. Az InfoRádió Szabó Gabriellát, London és Rio háromszoros olimpiai bajnok kajakosát kérdezte.