Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente
Konyhakés egy fából készült asztalon.
Nyitókép: Getty Images/Indigo-stock

Hármas gyilkosság a balkáni fővárosban

A gyanú szerint egy 25 éves férfi három munkatársát ölte meg szúrófegyverrel. Elmenekült.

Hármas gyilkosság történt a montenegrói fővárosban, Podgoricában kedden, ahol a gyanú szerint egy 25 éves férfi három munkatársát ölte meg szúrófegyverrel, majd elmenekült a helyszínről.

A rendőrség tájékoztatása szerint a gyanúsított együtt dolgozott az áldozatokkal egy podgoricai építkezésen. A nyomozás eddigi adatai alapján személyes konfliktus előzhette meg a tragédiát.

A montenegrói rendőrség közzétette a feltételezett elkövető, Vehid Muric fényképét, és közölte, hogy minden rendelkezésre álló erőforrást mozgósítottak a férfi felkutatására és elfogására.

A rendőrség hangsúlyozta, hogy a jelenlegi információk szerint az eset nem áll kapcsolatban szervezett bűnözői csoportok tevékenységével.

A helyszínelés folyamatban van, az ügyben a podgoricai felsőbb ügyészség irányításával folytatódik a nyomozás.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×