Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente

Hétfő reggel mínusz 25 fokot mértek Nógrádban

A Nógrád megyei Szécsényben volt a leghidegebb Magyarországon hétfőre virradó éjjel; mínusz 25,5 fokot mértek a városban - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa az MTI-vel.

Martonvásáron és Zabaron is rendkívül hideg volt, a meteorológiai szolgálat adatai szerint mindkét településen mínusz 24,2 fokot mértek.

Borsodban a hőmérséklet mínusz 15 és mínusz 20 fok között volt a legtöbb helyen. A térségben a leghidegebb Edelényben és Sátoraljaújhelyen volt, mínusz 21, illetve mínusz 22 fokkal.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×