2009. július 24. 06:40
Nyolc magyar rendőr megsérült a román szurkolók buszával ütközve
Nyolc magyar rendőr megsérült, amikor péntek hajnalban összeütközött egy, a Steaua szurkolóit szállító busz egy rendőrautóval Nagylak közelében - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.