2009. augusztus 20. 17:04
Magyar katonák is részt vettek egy harci műveletben Afganisztánban,
Magyar katonák is részt vettek egy harci műveletben csütörtökön Afganisztánban; a Honvédelmi Minisztérium szóvivője azt közölte, hogy a harcban a magyarok közül nem sérült meg senki.