2009. szeptember 20. 19:08
New Yorkba utazott Bajnai Gordon
Bajnai Gordon miniszterelnök ötnapos hivatalos látogatásra az Egyesült Államokba, New Yorkba utazott vasárnap. A delegáció tagja Balázs Péter külügyminiszter is - tájékoztatta az MTI-t a kormányszóvivő.