A szocialista Kovács Tibor arról beszélt, hogy a javaslat 41 törvény módosítását kezdeményezi. A változtatások többsége pontosítás, egyértelműsítik például az ellenőrzés lehetőségeit, lehetővé teszik a közpénzfelhasználás átláthatóbbá tételét és új cafeteria rendszert vezetnek be. A Fidesz vezérszónoka szerint a kormány nem vette komolyan a javaslatokat. Babák Mihály azt mondta: az előterjesztésből hiányzik a szakmaiság.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







