Győzelemmel kezdtek Hajnalék és Dárdaiék

Infostart
2009. augusztus 8. 17:29
Hajnal Tamás együttese, a Dortmund 1-0-ra nyert a Köln ellen a német labdarúgó-bajnokság nyitófordulójában. A magyar válogatott középpályás kezdett, és a 80. percben cserélték le.

Szintén győzelemmel kezdett a Hertha, amely a Hannovert verte 1-0-ra. Dárdai Pál a 72. percben csereként állt be.

További eredmények:
Mainz-Leverkusen 2-2
Bremen-Frankfurt 2-3
Nürnberg-Schalke 1-2

Pénteken játszották:
Wolfsburg-Stuttgart 2-0