Mindenki Beckhemet dicséri

InfoRádió / MTI
2007. június 2. 09:57
Mindenki az angol válogatottba egy év elteltével visszatért David Beckhamet dicsérte a Brazília elleni 1-1 után, amely az új Wembley Stadion első hivatalos felnőtt labdarúgó-mérkőzése volt.

"Azért hívtam be ismét, mert nagyszerűen játszik a Real Madridban. Ilyenkor nincs senki hozzá fogható a pálya jobb oldalán, és ezt ma is bebizonyította" - jelentette ki Steve McClaren szövetségi kapitány, akinek irányítása alatt a futballsztár először lépett pályára.

A nem sokkal később - 88.745 néző ovációja közepette - lecserélt Beckham a 68. percben mesterien tekert be egy szabadrúgást, amit John Terry fejelt Helton kapujába.

A 92. percben Diego révén egyenlítő brazilok szakvezetője, Dunga is elismerően beszélt a pályafutását a nyáron Los Angelesbe folytató középpályásról:

"Eredményesen gyűjtötte be a labdákat és indított belőlük, ebben nem akad párja" - mondta.

A szerdai, észtországi Eb-selejtezőre is jelölt Beckham 95. alkalommal szerepelt a nemzeti csapatban.