Egy perc alatt két gólt szerzett a válogatott

InfoRádió / MTI
2006. február 11. 18:26
A magyar jégkorong-válogatott 6-3-ra győzött Horvátország ellen a budapesti négyes torna második fordulójában. Az eredmény nem tükrözi hűen a meccs képét: Palkovicsék két gólt is az utolsó percben szereztek.

A fordulatos mérkőzésen Pat Cortina szövetségi kapitány együttese a vártnál nehezebben szerezte meg a győzelmet esélytelenebbnek tartott riválisával szemben. Már a második percben megszerezték a vezetést vendégek, és a találkozó két harmad után 3-3-as döntetlenre állt.

Az utolsó percre is csak egygólos előnnyel "érkezett" a magyar csapat, de a végén két hazai gólt még láthattak a Budapesti Koriközpontba kilátogatók (6-3).

A magyarok legeredményesebb játékosa a kétgólos Palkovics Krisztián volt. A házigazda válogatott a záró fordulóban holnap fél 12-től a Team Canada elnevezésű kanadai amatőrcsapattal mérkőzik.