Kikapott a Vasas Dubrovnikban

InfoRádió / MTI
2006. január 29. 21:27
A Vasas 13-9-re kikapott idegenben a horvát Jug Dubrovniktól a vízilabda Euroliga csoportmérkőzéseinek negyedik fordulójában. Földi László vezetőedző csapatának ez volt az első veresége ebben az idényben.

A budapesti 10-6-os győzelem ellenére nagyon nehéz horvátországi visszavágóra számíthatott az angyalföldi alakulat, amely azonban a félelmeket félretéve igen merészen kezdett a kétezer hazai szurkoló támogatta Jug Dubrovnik uszodájában.

Előbb 1-0-ra, majd 3-1-re is vezetett a magyar együttes, ám a vendéglátók előbb beérték a védekezésben többször is kihagyó piros-kékeket, majd félidőre háromgólos előnyt szereztek (8-5).

A Vasas a harmadik játékrészben még fel tudott zárkózni (10-9), ám bár a végén 13-9 állt az eredményjelzőn. A magyar csapat továbbjutása ezzel együtt sem forog veszélyben.